Riccobet Canlı Destek

Riccobet Canlı Destek

Riccobet canlı destek, herhangi bir konuda bilgi almak istediğinizde hızlı bir şekilde yardımınıza koşuyor. Site yetkilileri ile hızlı bir şekilde iletişime geçmek için canlı chat servislerini tercih edin. Müşteri destek hattını kullanarak müşteri temsilcileriyle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Sitede canlı iletişime geçmek için kullanabileceğiniz farklı yöntemler var. Şimdi bu yöntemlerden bahsedelim.

Riccobet Canlı Yardım Uygulaması

Riccobet canlı yardım, site yetkilileri ile canlı olarak iletişime geçebileceğiniz servislerden biri. Site ana sayfasının sağ alt köşesinde 7/24 Canlı Destek yazısını göreceksiniz. Bu yazıya tıkladığınızda karşınıza bir pencere açılır. Bu pencerede içinde sizden istenen bilgilerinizi vererek site yetkilileri ile canlı iletişime geçebilirsiniz. Canlı yardım/destek uygulamasını hem PC’den hem de mobilden kullanabilirsiniz. Bu uygulama aracılığıyla site yetkililerine istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Riccobet Whatsapp

Riccobet whatsapp uygulamasıyla da müşteri hizmetlerine canlı olarak bağlanabilirsiniz. Whatsapp kullanmak için öncelikle sitenin telefon numarasını telefon rehberinize kaydedin. Telefon numarası: +90 542 873 4217… Bu numarayı telefonunuza kaydettiğinizde site yetkililerine anlık olarak ulaşabilirsiniz. İsterseniz whatsapp uygulamasını masaüstünden de kullanabilirsiniz. Whatsapp web hattı ile müşteri hizmetlerine canlı olarak bağlanmanız mümkün. Whatsapp hattının farklı avantajları da var. Şimdi bunlardan bahsedelim. Whatsapp, sadece müşteri hizmetlerine canlı olarak bağlanmanıza imkan vermez. Whatsapp ile bonuslar da kazanabilirsiniz. Örneğin whatsapp’a kayıt olduğunuzda 10 free spin bonusu alabiliyorsunuz. Free spin ve bedava bonuslara ek olarak daha özel bonuslar whatsapp’te sizi bekliyor. Sitenin whatsapp uygulamasını takip ederek farklı fırsatlardan yararlanma şansınız var. Whatsapp hattından istediğiniz zaman ayrılabiliyorsunuz. Whatsapp hattına “Dur” veya “Mesaj İstemiyorum” yazarsanız, bir daha whatsapp mesajı almazsınız. Kampanyalara katılım sağlamak için de” Başla” veya “Devam” yazmanız yeterli.

bahissiteleri

Bir Cevap Yazın